ن.ع.م.ر. ن.ع.م.ر. شنبه 13 اردیبهشت 1399 02:57 ب.ظ نظرات ()
گروه مشاورین کارگزاران ارائه دهنده وثیقه های مورد نیاز شما برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای سراسر کشور می باشد. مجموعه ما یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره سند در کشور می باشد . شما عزیزان می توانید جهت دریافت انواع ضمانت نامه اجاره ای ، اسناد شش دانگ سالم و وثیقه اجاره ای با ما تماس بگیرید .
این مرکز اجاره سند یکی از معتبرترین مراکز اجاره سند موجود در سطح کشور می باشد که به لطف خدا توانسته است ضمانت های زیادی را با موفقیت به سرانجام برساند و باعث شادی خانواده های زیادی در این زمینه شود. همواره لطف خدا و دعای خیر شما عزیزان بوده است که ما را در ادامه این راه دلگرم تر نموده است .

اجاره سند و ضمانت دادگاه برای استان خراسان شمالی

اجاره سند و ضمانت دادگاه برای استان چهارمحال و بختیاری

اجاره سند و ضمانت دادگاه برای استان خوزستان

اجاره سند و ضمانت دادگاه برای استان زنجان

اجاره سند و ضمانت دادگاه برای استان اردبیل

اجاره سند و ضمانت دادگاه برای استان اصفهان

و تمامی شهرها و استان های کشور

تماس همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روز های تعطیل

02166891290 / 02166872449  دفتر مرکزی : تهران

هدف از تاسیس مراکز اجاره سند، تعیین وثیقه های مورد نیاز برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور می باشد. همانطوز که می دانید ممکن است افرادی توانایی تهبه وثیقه تعیینی از طرف دادگاه را نداشته باشند .
اگر شما هم نیاز به وثیقه برای ضمانت متهم مورد نظر داشتید باید سندی شش دانگ را به ارزش وثیقه تعیین شده از سوی قاضی پرونده به دادگاه ارائه نمایید.
ممکن است شما یا بستگانتان به سند با شرایط قید شده دسترسی نداشته باشید . در این مواقع بهتر است به مراکز اجاره سند مراجعه نمایید . متاسفانه حتی برخی خانواده های عزیز از وجود چنین مراکزی بی اطلاع هستند و زمانی که اطلاع پیدا می کنند متاسفانه در دام افراد سودجو می افتند و هزینه های زیادی از انها کلاهبرداری می شود . که ناشی از همین عدم اطلاع می باشد . در این میان خود ما نیز شاهد هزاران مورد کلاهبرداری و اخاذی و ارائه اسناد نامعتبر بوده ایم .

اما ممکن است این سوال برای شما پیش آید که چگونه مرکز اجاره سند معتبر را پیدا کنیم؟

همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم حتما با مراجعه حضوری به دفتر و مشاهده رزومه کاری و قیمت های ارائه سند که در چارچوپ مشخص  ارائه میشود. این نکته را به یاد داشته باشید که هیچگونه  نرخ درصدی در این کار وجود ندارد.
گروه مشاورین کارگزاران یکی از مراکز معتبر در سطح کشور می باشد که اسناد مورد نیاز شما را در اسرع وقت و قیمت مناسب ارائه می نماید. در هرجای کشور عزیزمان می توانید با ما تماس بگیرید و وثیقه مورد نظر خود را در خواست نمائید .
این مرکز اجاره سند در تمامی شهرهای کشور دارای وکلای خبره بوده و قیمت ارائه اسناد بسته به وثیقه درخواستی شما مشخص می شود.
این مرکز اجاره سند هم چنین جهت آسایش و راحتی مراجعین محترم، شما را از داشتن هرگونه مشاور در زمینه نحوه اجاره سند برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور بی نیاز می سازد.

شما می توانید برای دریافت دقیق قیمت اجاره سند و سایت اطلاعات همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با گروه مشاورین کارگزاران در تماس باشید.