ن.ع.م.ر. ن.ع.م.ر. شنبه 24 خرداد 1399 09:56 ق.ظ نظرات ()
گروه مشاورین کارگزاران همواره جهت تامین وثیقه های مورد نیاز شما از وکلای خبره بهره می گیرد.
امروزه افراد زیادی به خصوص در کلان شهرها به دلایل مختلفی از جمله مسائل مالی، شخصی، عدم وصول چک و... به دادگاه احضار می شوند.
در این موارد فرد یا باید به زندان برود که ماندن یک فرد در زندان نمی تواند کمکی به حل مشکل آن نماید یا باید مبلغ ﻭﺛﯿﻘﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ توسط ﻗﺎﺿﯽ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﻣﯽ شود ﺳﻨﺪ یا هروثیقه دیگر که قابل ارائه به دادگاه باشد ﺗﻬﯿﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺗﺴﻠﯿﻢ نماید ﺗﺎ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪﻥ ﺭﻭﻧﺪ ﮐﺎﺭ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﻭ ﺣﻞ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﺳﻨﺪ ﺁﺯﺍﺩ ﮔﺮﺩﺩ.

تماس با ما ، مشاوره رایگان ، همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روز های تعطیل
02166891290 / 02166872449

خیلی از افراد و بستگان وی ممکن است به سند مورد نظر دسترسی نداشته باشند و به اجاره سند برای ارائه به دادگاه نیاز داشته باشند.
در واقع افراد می توانند وثیقه های مورد نیاز خود را جهت ارائه به دادگاه و دادسراهای کشور را از مراکز اجاره سند معتبر تهیه نمایند.
سندی که برای ارائه به دادگاه تهیه می شود باید دارای یک سری شرایط خاص باشد که از معروف ترین آنها می توان به شش دانگ بودن سند اشاره نمود.
البته وثیقه ارائه شده به دادگاه می تواند مال منقول یا غیرمنقول باشد که اگر فرد مال منقولی را به عنوان وثیقه به دادگاه ارائه نماید باید خود مال را نیز در اختیار دادگاه قرار دهد مانند خودرو.
در واقع مال منقول مالی است که قابلیت جابه جایی از یک مکان به مکان دیگر را داشته باشد.
ضمانت متهم با فیش حقوقی از دیگر خدمات گروه مشاورین کارگزاران می باشد و می توان افراد با جرایم سبک را با فیش حقوقی از زندان آزاد نمود.
آزادی متهم با سند اجاره ای به طور موقت بوده و فرد باید در زمان تشکیل پرونده یا هرموقع که توسط دادگاه احضار شده باید در دادگاه حضور یابد و پاسخگوی اتهامات وارد شده باشد.

تماس با ما ، مشاوره رایگان ، همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روز های تعطیل
02166891290 / 02166872449
اجاره سند و ضمانت نامه های معتبر ، بدون پیش پرداخت در سراسر کشور
گروه مشاورین کارگزاران

همواره برای تامین وثیقه به مراکزی مراجعه نماید که دارای مکان ثابتی بوده و از یک کارشناس حقوقی برای امور ضمانتی بهره بگیرد.
همواره از مراجعه به مراکزی که قیمت تامین وثیقه را به طور درصدی محاسبه می نمایند خود داری نمایید.
این مرکز اجاره سند آمادگی ارائه اسناد مورد نیاز شما را از مبالغ چند میلیونی تا چندصد میلیونی را در الویت کاری خود قرار داده است.
گروه مشاورین کارگزاران هیچ گونه پیش پرداختی برای ارائه اسناد مورد نیاز شما دریافت نخواهد کرد و بعد از آزادی متهم از زندان اقدام به پرداخت هزینه سند مورد نظر می نمایید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اجاره سند برای ارائه به دادگاهها و دادسراهای کشور می توانید  از طریق پل های ارتباطی با مشاوران و کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید.
کلمات کلیدی :