ن.ع.م.ر. ن.ع.م.ر. یکشنبه 15 تیر 1399 10:10 ق.ظ نظرات ()
قیمت اجاره سند برای زندانی دارای عرف مشخصی است و شما باید تمام دقت لازم را در رابطه با این موضوع هنگام اقدام به هرگونه اجاره سند داشته باشید .
قیمت اجاره ضمانت نامه همواره مبلغ ثابتی نیست چرا که این هزینه متناسب با نوع پرونده تعیین می شود اما هرگز محاسبه در صدی نمی شود و هرگونه دریافت نرخ به صورت درصدی کاملا خلاف قانون این کار می باشد .
گروه مشاورین کارگزاران همواره در اکثر مطالب به شما عزیزان توصیه نموده است که حتما قبل از اقدام به هرگه اجاره سند حتما نسب به صحت عملکرد دفتری که قصد همکاری با آن را دارید اطمینان لازم را کسب کنید .

تماس و مشاوره با کارشناسان
همه روزه حتی روزه های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب
02166891290 / 02166872449
جهت اطلاع از آخرین قیمت سند اجاره ای با ما تماس بگیرید

متاسفانه افراد زیادی که اعتبار کار انها نیز نامشخص است در حال اجاره اسناد فاقد ارزش و اعتبار با مالغ گزاف و به نوعی کلاهبرداری مستقیم از اشخاصی هستند که نیاز به سند و ضمانت نامه اجاره ای دارند .
یکی از خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران اجاره ضمانت نامه ها با مناسب ترین و نازلترین قیمت و همچنین عدم دریافت هیچگونه پیش پرداخت از شما می باشد .
شما عزیزان ضمن مشاوره با کارشناسان ما ، در صورت احراز شرایط پرونده توسط کارشناسان با حضور در دفتر مجموعه و مشاوره حضوری ، نسبت به تنظیم قراداد اجاره سند می توانید اقدام نموده و مراحل کاری و اداری خود را در کمترین زمان توسط کارشناسان ما شروع نمائید .
انجام تمامی مراحل کاری و اداری بدون معطلی در اسرع وقت ، ارائه ضمانت نامه های معتبر ، کاملا سالم و بدون ایراد 
تماس و مشاوره همه روزه از 8 صبح تا 8 شب