ن.ع.م.ر. ن.ع.م.ر. یکشنبه 22 تیر 1399 11:18 ق.ظ نظرات ()
گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره سند در کشور می باشد . مجموعه ما با چندین سال سابقه موفق و مرتبط در زمینه ارائه اسناد اجاره ای و همچنین صدها مشاوره موفق در زمینه ضمانت و ازادی زندانی ، اماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزیزان از سراسر کشور می باشد .

تماس و مشاوره رایگان
همه روزه از 8 صبح تا 8 شب
اجاره سند بدون پیش پرداخت
 02166891290 / 02166872449
تسویه حساب بعد از اتمام مراحل کاری 
انجام خدمات در 48 ساعت کاری

با توجه به قرارگرفتن دفتر مرکزی گروه مشاورین کارگزاران در شهر تهران ، خدمات ما محدود به شهر خاصی نمی باشد و شما عزیزان از سراسر کشور می توانید از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس بگیرید و با کارشناسان مشاوره نمائید .
وکلای کاردان و کارشناسان خبره دفتر مجموعه همه روزه حتی در روزهای تعطیل اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند . شما می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با دفتر مجموعه تماس بگیرید .
شهر تهران پایتخت کشور عزیزمان است و با توحه به وجود ورزات خانه ها و مراجع بزرگ همواره مرکز پروسه های کاری بزرگتری هم هست . دفتر گروه مشاورین کارگزاران با مرکزیت شهر تهران همواره خدمات ارائه سند و اجاره وثیقه نامه اجاره ای را بدون محدودیت و با نهایت دقت و سرعت در انجام مراحل کاری و اداری به هم میهنان عزیز ارائه نموده است .
گروه مشاورین کارگزاران نه تنها در شهر تهران بلکه در تمامی شهرهای کشور خدمات خود را بدون محدودیت و در کمترین زمان ممکن به انجام رسانیده است .
شهر تهران و کرج به دلیل همجواری به هم و نیز قرار گرفتن دفتر گروه مجموعه در شهر تهران خدمات را مقداری با سرعت بیشتر دریافت می کنند .
توجه داشته باشید که کلیه خدمات ما در عرض 48 ساعت صورت خواهد گرفت و پس از تنظیم قرارداد اجاره سند بدون معطلی تمامی مراحل پرونده توسط ما انجام خواهد شد .
تمامی مراحل زیر نظر وکلای خبره دادگستری و در شفافیت کامل برای مراجعین محترم صورت می گیرد .
باتشکر کارگزاران